در وزارت ارشاد اسلامی ایران چه می گذرد ؟ !!

می خواستم  امشب مطالبی در پیرامون پیام عاشورای حسینی بنویسم ، خبری در روزنامه کیهان نظرم را جلب کرد دوبار خبر را خواندم و تعجب کردم  ولی ناگهان  به یاد دو شهید بزرگوار شادروانان شهید دکتر حسن آیت و شهید دیالمه افتادم  ، حمد و سوره ای  قرائت کردم و برای علو درجات  این دو شهید مظلوم  و دیگر شهیدان شاهد از در گاه باری تعالی علو درجات مسئلت نمودم  ، با خود گفتم اگر این دو بزرگوار در بین ما بودند ( البته که شهیدان زنده اند و شاهد  و ما نمی توانیم آنان رویت کنیم )  و در مجلس شورا اسلامی حضور داشتند  و این خبر (خبر ذیل )را می شنیدن عکس العملشان چه بود ؟.

 راستی به نظر شما  عکس العملشان چه بود ؟.

 برای شادی ارواح طیبه همه شهیدان و امام شهیدان صلوات .

اللهم عجل لولیک الفرج والنصر

 برای حضور  در یک نشست فرهنگی - سیاسی

سفر چراغ خاموش معاون وزیر ارشاد به
آمریکا

یک هیئت از مقامات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران هفته گذشته به آمریکا سفر کرده و ضمن شرکت در نشستی موسوم به انجمن پیتسبورگ با یک نماینده از وزارت خارجه آمریکا دیدار و گفت‌وگو کرده‌اند.

به  گزارش فارس به نقل از واشنگتن فری بیکن، یک هیئت از مقامات ایرانی هفته گذشته به آمریکا سفر کرده و ضمن شرکت در نشستی موسوم به انجمن پیتسبورگ با یک نماینده از وزارت خارجه آمریکا دیدار و گفت‌وگو کردند.

براساس این گزارش، گرگ سالیوان مشاور ارشد وزارت خارجه آمریکا روز سه‌شنبه گذشته در حاشیه کنفرانس سالانه OASIS در هتل «فرمونت» در پیتسبورگ با مقامات ایرانی دیدار کرده است.

سالیوان پیش از دیدار با علی مرادخانی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران، در این کنفرانس دیپلماتیک-فرهنگی سخنرانی کرده است.

 ازجمله دیگر ایرانی‌های حاضر در این کنفرانس حسین موسویان عضو سابق تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران و فرزین پیروز پی رئیس جشنواره موسیقی فجر بوده‌اند.

ماری هارف سخنگوی وزارت خارجه آمریکا نیز با تایید این خبر گفت که این یک دیدار عادی و در چارچوب ملاقات‌های فرهنگی بوده است و چیز در  سایه‌ای درباره آن وجود ندارد. البته مشخص نیست اگر این یک دیدار معمولی بوده و به ادعای هارف چیز در سایه‌ای درباره آن وجود ندارد، چرا باید پس از  چند روز خبر آن از سوی آمریکایی‌ها رسانه‌ای شده و منابع دولتی در این باره سکوت کنند؟!

منبع خبر http://kayhan.ir/fa
/ 0 نظر / 28 بازدید