سخنان رئیس جمهور و عملکرد وزارت علوم و فناوری در روز 16 آذر ماه 93

ریاست محترم دولت امید و اعتدال در سخنرانی روز 16 اذر در سخنرانی خود در مورد نگرانی منتقدان  فرمودند :  «یک عده تازه دوران رسیده که ما البته به آنها هم احترام می‌گذاریم ،نمی‌خواهد نسبت به آینده و ارزش‌های انقلاب و اسلام دل‌نگران باشند. » http://www.president.ir/fa و همچنین رئیس جمهور محترم در جمع مردم گرگان مژده پایان افراطی گری و پایان فضای امنیتی را دادند و چنین فرمودند : «ازو عده ای که به شما دادم واز راه خودم باز نحواهم ایستاد دوران افراط و فضای امنیتی به سر آمده است »    بنا فرمایش نماینده محترم مردم تهران در مجلس شورای اسلامی که فرمودند : احمد توکلی  لغو سخنرانی منتقدان با اسلام، اعتدال و قانون سازگاری ندارد ×××   لغو سلسله سخنرانی های منتقدان دولت در دانشگاه های سراسر کشور در حالی صورت  می گیرد که پیش از این رییس جمهور چندین بار بر لزوم سعه صدر، شنیدن سخنان  منتقدان، روحیه نقد پذیری و ... تاکید کرده است و همزمان بسیاری از چهره  های حامی دولت، اصلاح طلبان و حتی فعالان فتنه سال 88 به راحتی در دانشگاه  های مختلف سراسر کشور حضور یافته و به ایراد نظرات خود می پردازند.

 

 اما اخبار عجیب روز دانشجوی امسال به این موارد ختم نمی شود و در حالی که از چند روز قبل اعلام شد آقای روحانی به مناسبت 16 آذر به دانشگاه علوم پزشکی ایران خواهد رفت، مسئولان برگزاری برنامه و وزارت علوم، اعلام کرده اند که حاضران این نشست تعدادی از برگزیدگان ! سراسر کشور خواهند بود و فضایی برای بیان دیدگاه برخی فعالان نیز فراهم خواهد شد. (منبع رجا نیوز )

اقای رئیس جمهور «تازه به دوران رسیده ها »نگرانیشان از  اینگونه اعمال کارگزاران دولت اعتدال است که نمونه اش در وزارت علوم و فناوری است که متاسفانه مهر تائید شما را هم دارد ، بدین مضمون فرمودید که وزیر جدید ادامه دهنده راه وزیرانی است که در دولت یازدهم انجام داده اند . 

/ 0 نظر / 26 بازدید