پاسخ دندان شکن خطیب نماز جمعه تهران به اظهارات رئیس جمهور شیطان بزرگ آمریکا

جواب دندان شکن ملت بزرگ ایران اسلامی از زبان خطیب امام جمعه تهران حضرت آیت الله سید احمد خاتمی

آیت الله احمد خاتمی در واکنش به اظهارات اوباما مبنی بر این‌که موضوع تحریم ها ایران را پای میز مذاکره نشانده است، اظهار کرد: اینگونه تحلیل ها غلط است، زیرا راه ما راه مقاومت است و اتمام حجت ما را پای میز مذاکره نشانده است.

 به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خطیب نماز جمعه این هفته تهران در خطبه های دوم نماز جمعه تهران اظهار کرد: این مذاکرات به ساده لوحانه ترین مردم فهماند که آمریکا مطلقا قابل اعتماد نیست.

 وی افزود: گفته شده که تحریم ها را از ایران بر نمی دارند، تا ایران مشروعیت لازم را در جامعه بین الملل پیدا کند. اولا مگر شما جامعه بین الملل هستید؟ شما دروغ می گویید. جامعه بین الملل مردم هستند. مردم منطقه دلبسته این انقلابند و مردم جهان هم آزادگی ایران را می ستایند.

 امام جمعه موقت تهران با بیان این‌که امروز تنها ملتی که در برابر دیکتاتوری و جنایت آمریکا ایستاده، شما ملت ایران هستید، ادامه داد: مگر دنیا فراموش کرده حمایت های آمریکایی ها را از رژیم کودک کش صهیونیستی. مگر دنیا فراموش کرده که شما داعش و تمام گروه های تروریستی را در سوریه ساختید.

 

خاتمی تاکید کرد: ملت ایران مشروعیتش را از مقاومت و هشت سال ایستادگی در برابر 1+5 دنیا و هشت سال جنگ تحمیلی دارد. ما نیازی به مشروعیت شما نداریم. 

 وی یادآور شد: یکی از مسوولان آمریکایی گفته که اگر مساله هسته ای با ایران حل شود ما باز هم با ایران چالش داریم. باید بگویم که ما هم به همین صورت نفرتمان از بین نمی رود و فریاد مرگ بر آمریکا را بلندتر سر می دهیم.

منبع خبر حبر گزاری دانشحویان ایران (اسینا)

 

/ 0 نظر / 24 بازدید