به مناسبتفرا رسیدن ۱۳ خجسته میلاد مولود کعبه

باسمه تعالي

السلام عليك يا امير المومنين يا حجت الله علي خلقه

مولاي من : بار ديگر 13 رجب زادروز ميلادت فرا رسد ،

اما  شادي روز ميلادت با شهادت جمع زيادي از شيعيان مظلومت در جنوب لبنان با بمب هاي غير متعارف  آمريكائي و اروپائي به دست اسرائيل اين جرثومه فساد در خاورميانه  مصادف گشته و از داغ پرپر شدن كودكان و مردان و زنان بي گناه و جوانان رشيد حزب الله دلهايمان داغدار است .

اماما : اندوه وغم شهادت (گلهاي باغ انتظار مهدويت ) موجب سستي و رخوت در انجام رسالت انساني اسلامي شيعيانت نخواهد شد بلكه با مقاومت ومبارزه باشيطان بزرگ آمريكاي جنايتكارو اسرائيل ددمنش قداره بند ه  با اعتقاد به خدا و قدرت اسلام وانتظار پاسخي كوبنده خواهند داد  ، كه صبر و استقامت مقدمه پيروزي است .

اماما : هرسال در آستانه ماه رجب دلهاي شيعيانت با عشق و شوق به سويت پر   مي كشند ودر گرامي داشت سالروز ميلادت  با بر پايي جشن و چراغاني خجسته ميلادت را به پيشگاه مقدس فرزند برومندت آخرين حجت خدا بر روي زمين تبريك و تهنيت عرض مي نمايند و آرزوي فرجش و نابودي دشمنانش و دشمنان مسلمين و قرآن را از درگاه قادر منان آرزو   مي كنند .

اماما تورا به جان زهراي مرضيه مادر حسنينت آن شهيده راه دفاع از ولايت و قرآن كه درود خدا بر او و پدر و شوهر  و فرزندانش باد قسم مي دهيم كه شما هم از خدا بخواهيد كه با اجازه ظهور و حضور منتقم حقيقي منجي عالم بشريت حضرت امام مهدي( عج) ريشه كفر و الحاد وظلم را از روي زميني كه ورثه صالحان است بر كند وجهان انسانيت را از لوث وجود شروران وظالمان پاك سازد .   

مولاي من ميلادت را به محضر امام مهدي عج و به همه شيعيان غدير باور عاشورائيت كه در اعتلاي فرهنگ قرآن و ولايت  مي كوشند وهمواره با مستكبران وظالمان در ستيزند و از بذل جان در راه خدا دريغ ندارند بخصوص بيدارگران اقاليم قبله   تبريك  و تهنيت عرض مي نمايم .                                                                                      

/ 0 نظر / 3 بازدید