بيائيد از اين آزمايش تاريخي سر بلند بيرون آئيم

بنام خداوند جان و خرد <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

هر سال در طليعه بهار لاله ها و شقايق هاي سرخ و گلهاي زيباي بهاري بيشمار مي شكفند .

اما شيعيان در نوروز امسال بياد اربعين شهداي حماسه انساني عاشورا و پيام آوران عاشورا ، لاله هاي آتشين و گلهاي معطر بيشتري مي بينند و مي بويند .

پيش از آنكه شادماني بهار در رسد دلهاي شيعيان در سوگ شهيدان راه فضيلت انساني در حماسه خونين كربلاي حسيني و رحلت جانگداز پيامبر عظيم الشان اسلام صلي الله عليه و آله و سلم و شهادت حضرت امام حسن مجتبي وشهادت امام علي بن موسي الرضا عليهما السلام از غم سرشار است .

آيا شكو ه اين غمهاي ملكوتي كه نفي همه طاغوتيان را در بر دارد و پيروي از مكتب حياتبخش اسلام و فرهنگ غني اهل بيت پيامبر سلام الله عليهم اجمعين را در جان انسانهاي آزاده زنده مي كند ، در همه ايام نوروز امسال از جان و دل در رفتار و كردار خود حفظ خواهيم كرد و از اين آزمايش بزرگ الهي سرفراز بيرون خواهيم آمد ؟

آيا بارفتار خود جلب رضايت خاطر مقدس حضرت ولي عصر (عج) را فراهم خواهيم كرد ؟

سال جديد كه با ايام سوگواري اربعين حماسه عاشورا ي حسيني وباز گشت كاروان پيام آوران عاشورا آغاز مي شود و ايام رحلت جانسوز نبي مكرم اسلام صلي الله عليه و اله و سلم و شهادت حضرت امام حسن مجتبي علیه السلام و شهادت حضرت امام رضا عليه السلام را در پي دارد ، فرصتي براي عرض تبريك نمي بينم  لذا در طليعه نوروز 85 ، در پرتو توجهات و عنايات حضرت بقيه الله الاعظم امام عصر (عج) و بهره گيري از اهداف مقدس عاشوراي حسيني ،  سلامتي و توفيق و شادكامي بيشتري را از درگاه قادر منان براي هم وطنان عزیزم آرزومندم ./

158443498943c123f7580d1.gif

 

/ 0 نظر / 4 بازدید