اوباما: داعش هیچ دینی ندارد/ خاورمیانه باید از سرطان داعش خلاص شود

مثل رئیس جمهور آمریکا اقای اوباما مثل شخصی است که غلطی کرده بود و این کارغلطش دامنگیرش شده بود ، پیوسته می دوید و فریاد می زد :

خودم کردم که لعنت بر خودم باد !

 

 بقول وزیر امور خارجه قبلی اقای «اوباما » خانم کلینگتن گروه داعش دست پخت دولت آمریکا و مورد تائید اذناب آمریکا است . این دست پخت آنقدر شور شده که صدای آشپز هم در آمده

لطفا به خبر ذیل به نقل از خبرگزاری تسنیم توجه فرمائید

اللهم عجل لولیک الفرج والنصر

 

اوباما

اوباما: داعش هیچ دینی ندارد/ خاورمیانه باید از سرطان داعش خلاص شود                        

خبرگزاری تسنیم: رئیس جمهور آمریکا در سخنانی با اشاره به جنایات داعش در عراق گفت که داعش هیچ دینی ندارد و ایدئولوژی‌ آنها فروپاشیده است و خاورمیانه باید از سرطان داعش خلاص شود.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در سخنانی درباره جنایات گروهک تروریستی و با اشاره به سربریدن روزنامه نگار آمریکایی توسط عناصر بعثی تکفیری داعش در عراق گفت: ما امروز با مرگ جیمز فولی وحشت زده شدیم، او دو سال در سوریه گروگان گرفته شده بود.‬ من در گفتگو با خانواده او گفتم که اندوهگین شدیم.

رئیس جمهور آمریکا در ادامه افزود: وقتی آمریکایی‌ها کشته می‌شوند ما هر کاری که لازم باشد انجام می‌دهیم تا عدالت رعایت شود.

وی در ادامه گفت: تروریست‌ها به سنی و شیعه و مسیحیان، کودک و زن رحم نمی‌کنند، آنها در حق مردم کشور عراق نسل کشی می‌کنند.

اوباما در بخش دیگری از سخنانش افزود: داعش هیچ دینی ندارد و ایدئولوژی‌ آنها فروپاشیده است و خاورمیانه باید از سرطان داعش خلاص شود.

رئیس جمهور آمریکا اظهار داشت: با همکاری شرکای خود هر کاری که در توانمان باشد علیه داعش انجام خواهیم داد. در کنار ملت عراق و سوریه علیه داعش هستیم. انتهای پیام/ع

اقای اوباما رئیس جمهور آمریکا یک مثل ایرانی است که میگوید

چاه مکن بهر کسی   ...

تازه اول گرفتاری آمریکا و اروپا و بعضی از دولتهای دست آموز شما درکشورهای عربی منطقه است . خودت کردی که لعنت بر خودت باد . داعش مجهز به تجهیزات نظامی ساخت آمریکا است

 

/ 0 نظر / 17 بازدید