بسم الله الرحمن الرحيم

يا بقيه الله الاعظم يا امام زمان ما نيز در عزاي مادر شهيده مظلومه ات دلشكسته و عزاداريم و از درگاه قادر منان عاجزانه التماس مي كنيم كه از بقيه غيبتت به پهلوي شكسته و بازوي كبودش صرفنظر كند و با ظهورت  جهاني را از شر استكبار جهاني نجات بخشد.

 

حضرت زهرا(س) دلش از ياس بود      دانه هاي اشكش از الماس بود

در نظام هستى و عالم خلقت آنقدر مسايل اسرارآميز وجود دارد كه يقينا بشر، با همه اطلاعاتى كه از جهان دارد، هرگز به ژرفاى آن پى نخواهد برد.

از جمله آن مسايل وجود چهارده معصوم است كه خداوند آنها را به عنوان هديه و نعمت بر انسان ارزانى داشته است و در بين اين چهارده معصوم يك زن به نام فاطمه عليهاالسلام نيز قرار داده است . راستى اين چه سرى است كه در بين چهارده معصوم يك زن وجود دارد كه يازده امام از نسل اويند!.  و راستى فاطمه كيست ؟!

 فاطمه عليهاالسلام الگوى معرفت الله است . فاطمه انسان كامل است و الگويى است براى تكامل فاطمه عليهاالسلام نه فقط هدايت گرى است در مسير كمال بلكه به مقصد رساننده است ؛ چرا كه داراى فضايلى است كه انبيا آنها را داشته اند... فاطمه عليهاالسلام را مى بايست تنها با خاتم انبيا و تنها بايد با ديگر معصومين قياس كرد و بس .

 فاطمه عليهاالسلام كيست كه در هنگام نماز در پيشگاه معبود، خدا به وجودش افتخار مى كند و چه گوهر ناشناخته ايست كه رضا و خشم خود را در رضا و خشم وى مى داند! فاطمه عليهاالسلام ليلة القدر است و شناخت فاطمه عليهاالسلام در شناخت ليلة القدر است . در اين بانوى بزرگ چه اسرارى نهفته است كه چنين جايگاهى در نزد خداوند دارد؟

به اميد آن كه فرداى قيامت مشمول شفاعت حضرتش شويم.  ايام شهادت  ام ابيها ، مادر امامت ، همسر ولابت  اولين شهيده راه دفاع از امامت و ولايت  صذيقه شهيده حضرت فاطمه سلام الله  عليها را به امام مهدي عج منتقم حقيقي خون شهدا و همه شيعيان و دوستدارانش و نگهبانان و پاسداران هميشه بيدار دفاع از ارزشهاي اسلامي در سراسر جهان  تسليت عرض مي نمايم 

/ 0 نظر / 2 بازدید