يا امام زمان عج

آجرک الله بقیه الله

یا امام زمان یا حجت ابن الحسن العسکری روحی فداک

درایام فاطمیه مادرت زهرا سلام الله علیها در حالی که قلب مقدست در سوگ مادرمظلومه ات داغدار است ،  دستان آلوده و پلیدی ای که با قرآن (پیام خدا) وسنت جدت پیامبر اعظم (ص) دشمن اند ، بازهم با چراغ سبز شیطان بزرگ با نیت ایجاد فتنه و آشوب بیشتر در کشور اسلامی عراق وجنگ بین سنی و شیعه ودر هم شکستن صفوف و اتحاد مسلمانان عراق ، به نفع اشغالگران بد سیرت ، حرم شریف پدرت امام عسکری و جدت امام هادی علیهمالسلام مورد اهانت قرار میگیرد . اماما در این ضایعه اسفناک (انفجار دوباره خرمین شریفین) قلوب مسلمانان جهان داغدار گردیده است ، چرا که منارهای حرم شریف عسکریین ریشه در اعماق وجود مسلمین دارند.و هتاکی و بی حرمتی به ارزشها و مقدسات اسلامی پذیرفتنی نیست .

 بازهم کوس رسوائی دشمنان دین خدا و آشغالگران آمریکائی در سراسر گیتی نواخته شد واز این جنایت غیر انسانی بهره نخواهند برد جز رسوائی .

اماما ! این مصیبت بزرگ را به پیشگاه مقدست تسلیت عرض می نمائیم و عاجزانه از درگاه قادر منان در خواست میکنیم که با اجازه ظهورو حضورت در تشکیل دولت واحد جهانی ریشه کفر و نفاق در هم پیچیده گردد و جهان از لوث وجود استکبارجهانی واذنابش

پاک و مطهر گردد. خدایا اجازه اش فرما .اللهم عجل لولیک الفرج والنصر     

/ 0 نظر / 2 بازدید