ائتلاف بزرگ مبارزه برعلیه داعش به سبک آمریکائی و اروپائی و پادشاهان دولتهای عربی

لطفا به خبر ذیل توجه فرمائید و خود قضاوت فرمائید نگاه آمریکائی ها و اروپائی ها در مذاکرات 5=1 با ایران و توافقانامه هسته ای ژنو ، طرفندی برای فریب جهانیان همانند ائتلاف آمریکا و متحدانش در مبارزه با گروه تروریستی داعش نیست ؟ !!

منبع خبر : روزنامه کیهان شانزدهم اسفند
سه مستشار آمریکایی و اسرائیلی که برای گروه تروریستی «داعش» در موصل فعالیت می‌کردند، توسط نیروهای ویژه عراقی در استان نینوا به دام افتادند.
به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از رسانه‌های عراقی نیروهای ویژه عراق طی عملیاتی موسوم به «نیش عقرب»، بر یک مرکز فرماندهی عملیات داعش در منطقه دورافتاده «تل عبطه» مسلط شدند. نیروهای ویژه پس از تسلط بر منطقه و این مرکز فرماندهی، چهار مستشار نظامی را دستگیر کردند که دارای گذرنامه‌های آمریکایی، اسرائیلی و یک کشور عضو شورای همکاری خلیج فارس بودند. این افراد دستگیر شده هم‌اکنون در یک مرکز امنیتی بغداد تحت بازداشت هستند.
در فرودگاه نظامی آزاد شده منطقه «الدور» استان صلاح‌الدین نیز نیروهای دولتی دستگاه‌های جاسوسی اسرائیلی کشف کرده‌اند.
تاکنون در ارتباط با پیوند میان داعش عراق و آمریکا و رژیم صهیونیستی گزارشات زیادی منتشر شده است؛ طبق این گزارش‌ها، آمریکا از داعش حمایت لجستیکی هوایی می‌کند و آثار باستانی عراق هم با حمایت و مدیریت اسرائیل (توسط داعش) تخریب و یا قاچاق می‌شود. رژیم صهیونیستی یکی از مشتریان اصلی نفت قاچاق شده توسط داعش نیز هست.منبع : http://kayhan.ir/fa
زمستان جنایات گروه تروریستی داعش با پیروزی مردم مسلمان عراق به پایان میرسد اما روسیاهی آن برای گروهای ائتلاف مبارزه بر علیه داعش (امریکا و متحدانش بخصوص کشورهای عربی سعودی ، قطر امارات و ... همچنان باقی خواهد ماند .اللهم عجل لولیک الفرج والنصر


/ 0 نظر / 24 بازدید