طنز آبگوشت بزباش!(گفت و شنود)

خداوند عاقبت همه ما را ختم به خیر فرمایند از چه کسانی  انتظار داریم که افتصاد مقاومتی را در کشور اجرا نمایند .

آیا از آنان که خود به خود باوری و ایران باوری نرسیده اند و همه آمال و آرزوهایشان به اونور آب است می توان توقع داشت که حتی اقتصاد مقاومتی را درک کنند و بفهمند ، ولو اینکه تحصیلات دانشگاهی هم داشته باشندو سالهای سال سابقه مدیریت ؟!

لطفا به طنز گفت و شنود روزنامه کیهان تحت عنوان آبگوشت بزباش توجه فرمائید. بازهم باید گفت خداوندعاقبت همه ما را ختم به خیر  بفرماید و چشمانی بهمه ما عطاکند که وافع بین باشیم نه عرب بین .اللهم عجل لولیک الفرج والنصر

 

آبگوشت بزباش!(گفت و شنود)

گفت: مشاور رئیس‌جمهور گفته است؛ در هیچ صنعتی به غیر از آبگوشت بُزباش و قرمه‌سبزی قدرت رقابتی نداریم!
گفتم: ولی همان کارشناسان آمریکایی و اروپایی که آقای ترکان
برایشان «قروقمیش» می‌رود، بارها اعتراف کرده‌اند که ایران اسلامی از نظر علمی و تکنولوژیک رتبه اول منطقه را دارد و در برخی از شاخه‌های علمی جزو 10 کشور اول دنیاست.
گفت: حالا فکرش را بکن که اگر قرار باشد این دیدگاه دولت در وزارت علوم حاکم بشود، چه بلایی بر سر علم و تکنولوژی کشور خواهد آمد؟!
گفتم: خود همین آقای مشاور سال‌ها در پست وزارت و یا ریاست مراکز علمی و فنی قرار داشته است. احتمالا منظورش ارائه گزارش کار خودش در آن دوره‌ها بوده است!
گفت: چه عرض کنم؟!
جدیدترین دستاورد علمی و فنی کشور، مهندسی معکوس پهپاد  «آرکیو 170» است که دیروز به پرواز درآمد. حالا اگر این آقای مشاور مسئول این کار بود چه می‌شد؟!
گفتم: احتمالا به جای آن که مثل دانشمندان انقلابی کشورمان با مهندسی معکوس، هواپیمای بدون سرنشین بسازد، با مهندسی معکوس، سرنشین بدون هواپیما تولید می‌کرد!. منبع :روزنامه کیهان 22 ابان 93

 

/ 0 نظر / 22 بازدید