کسى که به طاغوت (بت و شیطان ، و هر موجود طغیانگر) کافر شود و به خدا ایمان آورد،

بسم الله الرحمن الرحیم

لا اکراه فى الدین قد تبین الرشد من الغى فمن یکفر بالطاغوت و یومن بالله فقد استمسک بالعروة الوثقى لا انفصام لها و الله سمیع علیم(سوره بقره ایه 256) در قبول دین ، اکراهى نیست . (زیرا) راه درست از راه انحرافى ، روشن شده است . بنابراین ، کسى که به طاغوت (بت و شیطان ، و هر موجود طغیانگر) کافر شود و به خدا ایمان آورد، به دستگیره محکمى چنگ زده است ، که گسستن براى آن نیست. و خداوند، شنوا و داناست.  

ملت بزرگ ایران اسلامی همواره تحت تعالیم قرآن و سنت پیامبر اعظم صلی الله علیه وآله و ائمه معصومین علیهم السلام تحت اشراف و راهنمائی  رهبر و و سکان دار کشتی انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای مد ظله ، در عصر پر تنش غیبت مولا و مقتدای  خود حضرت امام مهدی عجل الله تعالی فرجه دست از مبارزه با طاغوت (آمریکا ) و طاغوتیان (دنباله روهای آمریکا) بر نخواهد داشت . چرا که راه روشن و مستقیم  را از راه انحرافی را بخوبی شناخته و مومن به خدا و متمسک به ولایت او و وحجت او در روی زمین است .

همواره رهنمودهای مقام معظم رهبری مد ظله را در مسیر مبارزه با شیطان بزرگ (آمریکا ی طاغوت ) و طاغوتچه ها (آمریکا صفتان )  فراموش نخواهد کرد.

 رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خامنه ای مدظله:

- به توفیق الهی اهداف امریکا و استکبار جهانی نسبت به ملت ایران و نظام اسلامی شکست خواهد خورد و این ملت پیروزی خود را در مقابل چشم بدخواهان، جشن خواهد گرفت.

- برخی افراد تلاش دارند با بزک کردن چهره امریکا، زشتی ها و خشونت ها و وحشت آفرینی ها را از این چهره بزدایند و دولت امریکا را دولتی علاقمند به مردم ایران و انسان دوست معرفی کنند، اما تلاش این افراد به نتیجه نخواهد رسید.

- ملت ایران از کودتای 28مرداد سال 1332 تا سال 1357 و از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون همواره با خباثت ها، آزارها، توطئه ها و تحریم های امریکا مواجه بوده است که آخرین مورد آن حمایت وقاحت آمیز رئیس جمهور امریکا از فتنه گرانِ سال 88 بود و اخیراً هم بار دیگر اعلام حمایت کردند.

(منتخبی از بیانات در دیدارهزاران نفر از مردم تبریز و شهرهای مختلف استان آذربایجان شرقی28/11/92)

   

/ 0 نظر / 19 بازدید