عاشقان ایران اسلامی
به میعادگاه عاشقان ایران اسلامی خوش آمدید مقدمتان گلباران
قالب وبلاگ

السلام علیک یا ابا محمد یا حسن بن علی العسکری

در سوگ شهادت حضرت امام حسن عسكري

: « اِعْلمْ اَنَّ قلوبَ اَهْلِ الطّاعهِ وَالاِخْلاصِ نُزعَ اِليكَ مِثلَ الطيرِ اِلي اَوكارها »»

« فرزندم مهدي بدان كه دلهاي مردمِ با خلوص و طاعت پيشه ، بسان پرنده اي كه بسوي آشيانه پر ميكشد ، بيتابانه و مشتاقانه راهي كوي تو اند .»

شب 8 ربيع الاول بود اسمان سامره رنگي ديگر داشت ،محل مشهور به عسكر در تب و تاب بود و بيقرار ، گويا قرار است جنايتي هولناك اتفاق افتد ، رفت و آمد مامورين حكومتي در محل عسكر سامرا با شبهاي ديگر سامره تفاوت داشت ، نبض زمان مي طپيد ، و شب طولاني تر از شبها ديگر به نظر ميرسيد    وچشمها  خسته از ظلم و بيداد حكومت عباسيان ، همه خفته اند جزء چشمان باقي مانده خاندان وحي در محله عسكر كه در اين محله در حصرند .

آخر مگر چه شده كه مامورين و دژخيمان حكومت محل را در كنترل خود گرفته اند حكومت از چه مي ترسد و از چه چيز واهمه دارد ؟ آخر مگر نه اين است كه دژخيمان محله را در محاصره و كنترل دارند و صداها را خفه كرده اند از كسي صدائي بر عليه حكومت شنيده نمي شود .

چرا حكومت واهمه دارد و دژخيمانش سراسيمه  در رفت و امدند ؟

آري حكومت خوب مي داند كه لايق رهبري جامعه اسلامي نيست و خداوند امامت و رهبري امت رادر خاندان وحي و از نسل زهرا (س) و علي (ع)قرار داده .حكومت عباسي غاصب مقام رهبري امت است .

 فرعون زمان  مي داند كه سر انجام صالحان وارث غديرند و دست حكومت جباران وكاخ هاي ستمگران به دست يدالهي امام مهدي وارث غدير ، فرزند امام حسن عسكري عليهما السلام قطع و تخريب خواهد شد .براي از بين بردن امام مهدي ویا ممانعت تولدش  جلوگيري از تحقق اراده خداوند قهار امام عسكري عليه السلام در حصر قرار داده است و مظلومانه به زهر جفايش شهيد مي نمايد . تا اراده خداوند فهار تحقق پيدا نكند ، اما اين خيالي باطل است  و او خواهد آمد و اراده تحقق پیدا خواهد کرد كاخ ستمگران تاريخ و جنايت كاران را منهدم و حكومت عدالت گستر جهان خود را بر اساس قرآن و سيره جدش رسول خدا(ص) ايجاد مي نمايد ، وديگر اثري از ظلم و جور نخواهد بود .

آري با شهادت جانگداز امام حسن عسكري عليه السلام . امامت امام عصر حجه ابن الحسن العسكري آغاز مي گردد .شهادت اين امام بزرگوار را به وارث غدير امام مهدي ْعج و غدیرباوران عاشورائی منتظر و همه بیدارگران و پاسداران مدافع اسلام (امت اسلامي) تسليت عرض مي نمائيم .

همانطور كه امام عسكري خطاب به فرزندش فرمودند عرص مي كنيم اماما ، قلوب مشتافان در ايران اسلامي وجهان  وقلوب همه انسانهاي آزاده و عدالت خواه  جهان بيتابانه و بيصبرانه و مشتاقانه بسويت پر مي كشد و از درگاه خداوند عاجزانه در خواست مي دارند  الهم عجل لوليك الفرج و النصر

 

[ ۱۳۸٥/۱/۱۸ ] [ ۱٢:٥٩ ‎ق.ظ ] [ جلیل محمودی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
امکانات وب
**** **** ** وصیت شهدا ** جنگ دفاع مقدس **
روزشمار فاطمیه ** دانشنامه عاشورا ***
**
ساعت فلش مذهبی **