عاشقان ایران اسلامی
به میعادگاه عاشقان ایران اسلامی خوش آمدید مقدمتان گلباران
قالب وبلاگ

تلاش درخشان امت اسلامي كه تورا به عنوان وطن بر گزيده اند و به پيروزي انقلاب اسلامي ات منجر شد غم سالها شكنجه و مصيبت را از دلها زدود و پيام آور نجات مومناي گشت كه دعاها و ضجه ها و ناله هاشان با راز و نياز و دعاي امامشان پيوند خورد كه كروبيان را نيز به جنبش در آورد و ملايك را با سروش خويش همصدا نمود و شاهداني از شهيدان نيز بر صداقت و ايمانشان به شهادت طلبيد و درياي رحمت الهي را به جوشش در آورد و پيروزي رباني را بر قامت خويش و قامت تو پوشانيد و پيروزي بر بلنداي پرچم اسلام را بر ملك امام عصر ارواحنا فداه به اهتزاز در آورد .

هزاران سپاس خداي را كه ما را بر اين هدايت منت نهاد  كه ما خود راه و روش هدايت نمي دانستيم اگر او بما نمي نمود (الحمد لِلله الذي هدانا لِهذا و ما كنا لِنًتهديَ لو لا انَ هدانا الله اعراف 43) چه نصري ، نصرتي خدايي ، عزت آفرين و رهايي بخش (و يَنصُرَكَ الله نصراً عزيزا .فتح 3).بر مبناي مشيت بالغه الهي (روم 5) از جانب بهترين ياور ، بهترين مولا ، الله (بَلِ الله مولاكم و هو خيرُالناصرين (آل عمران 150).

سر نوشت مكتوم ، يك امت بود انقلاب خونبار ما ، امتي كه وقتي خود را از دامان طاغوت بيرون آورد و در ميدان سنتهاي الهي به ياري دين خدا كشاند به نتيجه آن نيز دست انداخت كه پيروزي حتمي الهي بود و وعده او كه نه تنها پيروزي بلكه استواري هر چه بيشتر گامهاي او و مجاهدان در سبيل پيروزمند خدايي نيز بود (يا ايها الذين آمنوا اِن تَنصُرُوا الله يَنصُركم و يُثبت اقدامكم سوره محمد ً ـ 7). و همانجا نيز نشانشان داد كه از پشتهاي بهم چسبيده و متحد كافران نهراسيد كه وقتي او اراده نصرت شما را كند ، چه كسي مي مي تواند اراده مخالف او را داشته باشد ؟ مگر ممكن است ( اِنْ يَنْصُرْكُم الله فلا غالبَ لكُم . آل عمران ـ160)

[ ۱۳۸٥/۱/۱٢ ] [ ۱٢:۱۱ ‎ب.ظ ] [ جلیل محمودی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
امکانات وب
**** **** ** وصیت شهدا ** جنگ دفاع مقدس **
روزشمار فاطمیه ** دانشنامه عاشورا ***
**
ساعت فلش مذهبی **